Από τους τροχούς και τα μπρατσάκια του παρελθόντος, τους κροκόδειλους που κουτσά-στραβά χωρούσαν στο «καπό», κάναμε ένα μεγάλο άλμα, τεράστιο για να είμαστε πιο ακριβείς και φτάσαμε σήμερα σε αυτό που θα δεις παρακάτω.
Seriously ρε φίλε;
Πώς από αυτή τη μικρή, λιτή και βολική κίτρινη βαρκούλα, η οποία έπαιξε σε διαφήμιση της ΚΕΟ στα 80s και διατηρήθηκε στη μόδα για μια 30ετία, περάσαμε στο τσακ-μπαμ σε αυτό που ακολουθεί αμέσως μετά τη φωτογραφία του Retrocyprus;
![](/sites/default/files/sitefiles_2017-06/fouskwta1.jpg)
Απολαύστε υπεύθυνα και προσοχή στους δρόμους!
![](/sites/default/files/sitefiles_2017-06/fouskwta4.jpg)
Φωτογραφία: Markella Dionysiou
![](/sites/default/files/sitefiles_2017-06/fouskwta5.jpg)
Φωτογραφία: Andreas Shiatis
![](/sites/default/files/sitefiles_2017-06/fouskwta3.jpg)
Φωτογραφία: Μόνικα Κουρουφέξη