Αγορά
Το μεγάλο πάρτι για τα εγκαίνια του νέου Brew Bar Starbucks® στη Λεμεσό
Με ένα μοναδικό πάρτυ γιόρτασαν τα Starbucks® τα επίσημα εγκαίνια πρώτου Brew Bar Starbucks® στον Εναέριο, στη Λεμεσό, την Κυριακή, 21 Οκτωβρίου. Οι φίλοι των Starbucks® είχαν την ευκαιρία να περάσουν μια λαμπερή βραδιά που περιλάμβανε μεταξύ άλλων ζωντανή jazz μουσική, γευστικές δοκιμές καφέ και πολλές εορταστικές εκπλήξεις.
Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018
![Article featured image](/images/h8e4m9O7VXtSH-ZW98FjG98wKlc=/25941/fill-600x450/starbucks_brew_bar_1.jpg)