Λίγες μέρες μετά την ανακοίνωση του ΡΙΚ, ότι στον διαγωνισμό τραγουδιού της Eurovision για το 2019 θα μας εκπροσωπήσει η Τάμτα με το τραγούδι Replay, η σελίδα του CYBC: Eurovision Cyprus ανάρτησε το επίσημο art work το οποίο θα χρησιμοποιηθεί για την προώθηση του κομματιού στο εξωτερικό.
Τη σχεδίαση του logo ανέλαβε ο Κώστας Νικολαΐδης, ο οποίος τυγχάνει να είναι και φανατικός υποστηρικτής του θεσμού.
Πώς σας φαίνεται;
![Image may contain: 1 person](https://scontent.fnic2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48405853_1969403093364610_98696286877777920_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fnic2-1.fna&oh=3c98b4daed811f81e5542672fbddbdc5&oe=5C9CCB6E)